Ima li ljepšeg načina za obilježiti kraj jednog dijela školovanja? Na dan kad diljem Hrvatske velik broj učenika u sklopu norijade prosipaju hranu, naši maturanti su se odlučili na donaciju iste potrebitima. Ovim činom naši maturanti su položili ispit zrelosti, a mi smo tu da ih u okrilju svojeg Crvenog križa podržimo i damo im putokaz kojim smjerom ići prema humanosti 
Želimo im puno sreće 


Komentari