Donacija peći

Novu godinu započeli smo dobrim dijelima naših sugrađana 🤗
Vlasnik Pansiona Park donirao je novu peć za našeg korisnika. Zbog kvara na staroj peći, korisniku je nova peć, koju si financijski ne može priuštiti, bila izrazito potrebna s obzirom na najavljene niske temperature u idućem razdoblju ❄️☃️
Korisnik Franjo sada može dočekati hladnije dane u toplom domu 🥰
Zahvaljujemo se od ❤️ na donaciji!

Komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)