Novu godinu započeli smo dobrim dijelima naših sugrađana 
Vlasnik Pansiona Park donirao je novu peć za našeg korisnika. Zbog kvara na staroj peći, korisniku je nova peć, koju si financijski ne može priuštiti, bila izrazito potrebna s obzirom na najavljene niske temperature u idućem razdoblju 

Korisnik Franjo sada može dočekati hladnije dane u toplom domu 





Komentari