Knjižni klub i psihosocijalno predavanje

Jučer je u našem Rekreativnom kutku u sklopu projekta ”Dodajmo život godinama” održan još jedan knjižni klub na temu poezije Enesa Kiševića, a voditeljica je bila volonterka Mira Vukošić. 📚
Također, u poslijepodnevnim satima smo imali priliku poslušati predavanje dr. Igora Salopeka na temu izazova mentalnog zdravlja. Predavanje je bilo od velike važnosti te se veselimo sljedećem ovakvom susretu. 😊🥰

Komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)