Jučer je u našem Rekreativnom kutku u sklopu projekta ”Dodajmo život godinama” održan još jedan knjižni klub na temu poezije Enesa Kiševića, a voditeljica je bila volonterka Mira Vukošić.
Također, u poslijepodnevnim satima smo imali priliku poslušati predavanje dr. Igora Salopeka na temu izazova mentalnog zdravlja. Predavanje je bilo od velike važnosti te se veselimo sljedećem ovakvom susretu.
Komentari